Su Anda Burdasiniz: Anasayfa » Konya Selçuklu siemens Servisi » aydınlıkevler mahallesi siemens servisi

aydınlıkevler mahallesi siemens servisi

Size en güvenilir, en verimli, en hesaplı hizmeti sunmaktadır.

sorunlar için markanıza göre girişimciliğimizi ararken hiç düşünmeyin.

problem onarımı montaj/demontajında her ürünün kendine başka sorun onarımı montaj/demontajı bulunmaktadır.

İrtibatta beyaz eşya ve yine beyaz eşyalarla ilgili her türlü detayda size cevap verebilecek, beyaz eşya konusunda her türlü donanımı beyninde toplayan telefonlarımız başındaki çalışanlarımız size şikayetlerinizi belirtme konusunda gereken yardım sağlayacaktır.

Kuracağınız temaslarda karşınızda size benzeyen çalışanımızla isteklerinizi bildirebileceğinizden emin olun.

Bu görev de  aydınlıkevler mahallesi siemens servisi bir köktür.

güvencesini sunduğumuz bütün yedek parça teçhizatının asıllığı kaçınılmazdır. Bu servisimizde değişmeyen prensiptir.

Yapılan hizmetlerimiz beraberinde getirdiğimiz belgelerle arızanın neden kaynaklandığının, ne kadar sürede yapılacağının, maliyetinin ne olacağının, ne kadar vakitte yapılacağının ve garanti bilgilerinin içerdiği hakkında bilgi verilmektedir.

Bunun sonunda ilk günkü halinden daha iyi hale gelen beyaz eşyanızı siz ileteceğimiz günü saati belirtmekteyiz.

Arıza size verilen bilgiler doğrultusunda giderilmektedir.

Yani belirttiğiniz adrese ulaştığımızda sizinle onarımın nerede yapılacağı hakkında gerekli konu çözüldükten sonra atölyemizde başladığımız işi en ekonomik vakitte, randımanlılığı en yüksek nitelikteki teçhizatlarla, tam donanımlı atölyemizde işin bitiminden önce ve sonra size nelerin yapıldığı hakkında bilgiler verilmektedir.

Güvence şartları beyaz eşya teknik servisimiz tarafından diğer girişimcilerin uyguladığı prensiplere uymadan anında iletişim, anında ulaşım, anında tespit prosedürüyle uygulanmaktadır.

siemens Teknik Servisimiz ekibi telefon başındakiler olsun teknik ekip olsun her markaya ait arıza giderimi montaj/demontajı için veriye ve tecrübeye sahiptir.

Bütün bunlar bir teknik servis firmasında buluması gereken özellikler olup bunların en üst seviyede size aktarılışının seyri hep maksimum noktalarda tutulmaktadır.

Anlatılmak istenen güç marka da olsa bekletmeden emeğimizi size ulaştırmak.

Telif Hakkı © 2012 Konya Beyaz Eşya Servisi. Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logo ve marka ilgili firmanın tescilli markasıdır.

Scroll to top